YATAK YIKAMA

Uyku ve dinlenme zamanlarımızı geçirdiğimiz en önemli eşyalardan biridir yataklar.. Günün önemli bir bölümünü uyuyarak veya dinlenerek geçirildiği düşünüldüğünde yatakların insanların sağlığı açısından ne derecede önem taşımakta olduğu yoğunluk kazanmaktadır. Yataklar hijyenik özelliklere sahip ve temiz tutulması gereken eşyaların başında gelmekte olup müşterilerimize yıkama ve temizleme hizmetlerinde kolaylık sağlayan işletmemiz yerinde yatak yıkama sistemiyle bu kolaylığı kapınıza kadar getirmeyi borç biliyor.
İpek Halı Yıkama Merkezi bünyesindeki en son teknolojik makine ve ekipmanlarla bu hizmeti sizlere vermenin haklı gururunu taşır. Tesisimiz toplu işyerleri olan yurtlar, hastaneler, oteller vb. yatak kapasitesi yüksek yerlerdeki yatak yıkamaları konusunda en kısa sürede, en hijyenik ve teknolojik koşullarda, en yüksek kalite standartlarında toplu olarak hizmetlerinize cevap vermeyi mesleki bir gereklilik olarak kabul etmektedir.
İpek Halı Yıkama olarak bizleri tercih edenlerin tek nedeni; “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve “Kalite Anlayışımız” dır.

© Copyright - 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.