Biz Kimiz?

Hakkımızda merak ettiğiniz herşey yazımızda….

Ücretsiz Servis

Halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza bırakıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Fiyatlarımız yüksek kalite düşük fiyat politikasına göre belirlenir.

Yeni Teknolojiler

Halılarınıza gerekli özeni yenilenen teknolojimiz ile...

Videoyu oynat

İpek Halı Yıkama

      1998 yılında kurulmuş ve yaklaşık 9 yıldan bu yana Tekirdağ’ın merkez ilçesindeki modern ve teknolojik tesislerinde konut ve işyerlerinin halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye yıkama, vb. hizmetleri vermekte olan profesyonel temizlik kuruluşlarından biridir.


      Tesislerimizde önemli olan müşteri hijyenine verilen değerdir. Hizmette bulunduğu her alanda tüm müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ana unsurlardan biri olarak kabul eden kuruluşumuz kaliteli hizmetinin yanı sıra müşterilerine en iyi fiyatlandırma konusunda da iddialı olduğunun örneklerini sunar.

        Müşterilerimizin bizi tercih sebebi; halı, koltuk ve ekipman temizliğinde en mükemmel hizmet verilmesi, hizmet anlayışımızdaki yüksek standartlarla cevap verilebilmesi, onlara çizgi dışında temizliğin verilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımızı oluşturmaktadır.     

         Sektörümüzde 19 yıllık deneyim, bilgi, birikim, hijyen şartlarda sağlıklı yer ve mekân isteyen dostlarımızın tek tercihi “İpek Halı Yıkama” olmaktadır. Bizlere bu teveccühü sunan tüm müşterilerimizle daima birlikte olmak adına sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla

İpek Halı Yıkama

Haydi iletişime geç

Bize sormak istediğin birşey var.

Bize anlatmak yada sormak istediğin ne varsa formu doldur ve gönder.

    partners-02