HALI YIKAMA

“İpek Halı Yıkama” halılarınızın temizliği aşamasında halılarınızda oluşan, kir, leke ve dış etkenlerden meydana gelen bakterial durumlarda tesislerimizin halı yıkama odalarında ve ünitelerinde son teknolojiye uygun tam otomatik yıkama ve sıkma makineleri, geliştirilmiş teknolojilerde toz alma ve sıkma fonksiyonlarına sahip makinelerde en hijyenik şartlarda, son teknolojilerle üretilen sağlıklı temizlik ürünleriyle el değmeden yıkanıp ambalajlanmak suretiyle müşterilerimizin kullanımına sunulur.
Halı temizliğinde kullanılan usul ve yöntemler çeşitli olup birbirinden farklıdır. “İpek Halı Yıkama” tesisimizde Derinlemesine Halı Yıkama, Şampuanlama İle Halı Yıkama, Buharla Halı Yıkama, Kuru Halı Temizleme, Köpükle Halı Yıkama teknikleriyle halılarınız taleplerinizi en kısa zamanda, istenilen şekillerde yerine getirir.
“İpek Halı Yıkama” hijyen ve sağlıklı yıkamalar açısından havuzlu bir sistem bulundurmamaktadır.
“Halı pratik Alan” adı verilen ünitede gelen halıların yıkama işlemleri tek tek yapılır. Farklı müşterilere sahip farklı halılar kesinlikle aynı zamanda işleme girmez. Halılarınız hijyen ve temizlik açısından son teknolojilerle üretilen ve içinde kimyasal bileşenler bulunmayan dış kaynaklı doğal, bitkisel özlü halı şampuanlarıyla yıkama işleminden geçirilir. Ayrıca halıların dokusal iplik yapısı ve dokunma tekniklerine göre bu halılara uygunluk sağlayabilen bitkisel şampuanlarla yıkama işlemlerinden geçirilir. Yıkama işlemi bitirilen halılar kurutma aşamasında kapalı ortamdaki kurutmaya alınır. Bu işlemlerden sonra yıkanmış ve kurutulmuş halıların kirlenmesi ve toz almamasını sağlamak amacıyla kapalı alanlarımızda ambalajlama işlemleri gerçekleştirilerek teslime hazır hale getirilmektedir.

© Copyright - 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.