Kurumsal

İpek Halı Yıkama Merkezi 1998 yılında kurulmuş ve yaklaşık 9 yıldan bu yana Tekirdağ’ın merkez ilçesindeki modern ve teknolojik tesislerinde konut ve işyerlerinin halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye yıkama, vb. hizmetleri vermekte olan profesyonel temizlik kuruluşlarından biridir.

İpek Halı Yıkama tesislerinde önemli olan müşteri hijyenine verilen değerdir. Hizmette bulunduğu her alanda tüm müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ana unsurlardan biri olarak kabul eden kuruluşumuz kaliteli hizmetinin yanı sıra müşterilerine en iyi fiyatlandırma konusunda da iddialı olduğunun örneklerini sunar.

Müşterilerimizin bizi tercih sebebi; halı, koltuk ve ekipman temizliğinde en mükemmel hizmet verilmesi, hizmet anlayışımızdaki yüksek standartlarla cevap verilebilmesi, onlara çizgi dışında temizliğin verilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımızı oluşturmaktadır.
Sektörümüzde 19 yıllık deneyim, bilgi, birikim, hijyen şartlarda sağlıklı yer ve mekân isteyen dostlarımızın tek tercihi “İpek Halı Yıkama” olmaktadır. Bizlere bu teveccühü sunan tüm müşterilerimizle daima birlikte olmak adına sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla

İpek Halı Yıkama

© Copyright - 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.