HALI YIKAMA İŞLEMLERİ

Halılarınızı Temizlik ve Yıkama Aşamalarında Hangi İşlemlere Tabi Tutuyoruz?

İpek Halı Yıkama Merkezi’nde yıkatacağınız her türlü halı, yolluk, kilim, özel dokumalarınız mobil servis ekiplerimiz ve araç filomuzla kapınızdan kontrol edilerek teslim alınır. Tesisimize getirilen halılarınızın ilk aşamasında otomatik toz alma makinelerinden geçirilerek tozları tek tek alınır. Daha sonra yıkanacak olan her parçanın ölçümleme odasında metrekareleri ölçülerek etiketleme işlemine tabii tutulur. Halılarda oluşan her türlü lekelerin çıkarılması için zarar vermeyen doğal leke sökücülerle müdahale yapılır.

İpek Halı Yıkama Merkezi’nde “Havuz Sistemi” yoktur. Halılarınıza asla “Yerde Yıkama” işlemi yapılmamaktadır.

Leke çıkarma işleminden sonra tesisimizin yıkama ünitelerinde tamamen otomatik ve teknolojik makinelerde el değmeden doğal ve kokulu şampuanlarla tek tek yıkanarak duru suyla durulama işleminden geçirilir. Yıkanan tüm parçalarınız kurutma odalarına alınır. Kurutma odalarında yüksek devirli fanlarla oluşturulan ve doğal ortam sıcaklığına getirilen sıcaklık değerlerinde kurutulur. Kurutma işlemi sadece bununla yeterli kalmayıp kurutma kontrolleri yapılarak paketleme ünitesine getirilir. Halıların paketleme ve ambalajlama işlemleri otomatik paketleme makinelerinde el değmeden doğa dostu ve zarar vermeyen parfümleme işleminden sonra teslime hazır duruma getirilir. Halılarınız ve diğer temizlenen eşyalarınız en geç 3-4 gün içerisinde taahhüt edilen gün ve saatte kapınıza teslim edilir.

İpek Halı Yıkama Merkezi Tekirdağ’da 19 yıllık profesyonel bilgi, birikim ve tecrübesini son teknolojiyle birleştiren, “Müşteri Memnuniyeti”nin ne denli önemli olduğunu idrak eden, müşteri sadakatini yaratarak “Birlikte ve Hep Daha İyiye…” felsefesini daima benimseyen, çevreye ve insanlara duyarlı hizmet vermeyi hedefleyen halı yıkama kuruluşlarından biri olmayı ön plana çıkarmıştır.

Bizleri bu günlere taşıyan, kalite ve hizmetimizin arkasında durmamızı sağlayan, halı yıkamanın insan sağlığında çok önemli çevresel bir faktör olduğunun bilincine ulaşmamızı sağlayan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliyoruz.

Saygılarımızla

İpek Halı Yıkama Merkezi

© Copyright - 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.